Sponsorzy i przyjaciele

Sponsorzy i przyjaciele

GRUPA PK 2

GRUPA PK 2

GRUPA PK 2 sp. z o.o. to klaster firm i specjalistów współpracujących w zakresie projektowania, aranżacji i wykańczania wnętrz użytkowych. Spółka realizuje prace projektowe, remontowo budowlane i instalacyjne na terenie Polski i całej Europy. Kompleksowe podejście do każdej inwestycji sprawia, że firma ceniona jest za eksperckość, terminowość i jakość. Istotnym elementem wyróżniającym firmę na tle konkurentów jest szczególna troska o pracowników i wysokie zaangażowanie w działalność społeczną. Wśród najczęściej realizowanych inwestycji znajdują się sklepy, biura, centra handlowe, przychodnie, banki, hotele, domy weselne, itp.

Grupa PK 2 sp. z o.o. jest członkiem Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która za dorobek, zaangażowanie i wysokie standardy pracy została nominowana do konkursu Wiktoria Znak Jakości 2012 i została jednym z 31 laureatów godła. Spółka jest autorem i realizatorem projektu społecznego na rzecz edukacji dzieci w Indiach, który uzyskał oficjalne poparcie Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w New Delhi.

www.grupapk2.pl

Centrum Kultury Indyjskiej i Restauracja Mantra

Centrum Kultury Indyjskiej i Restauracja Mantra

Centrum powstało 18 lutego 2012 w dniu języka hindi. Uroczyście otworzyła je Pani Ambasador Indii w Polsce Monika Kapil Mohta. W ramach centrum odbywają się zajęcia jogi, klasycznego i hollywoodzkiego tańca indyjskiego, koncerty i spotkania z ciekawymi ludźmi. Dla miłośników kina niebawem ruszy klub filmów indyjskich. Szczególnym miejscem tej inicjatywy jest Restauracja Mantra, gdzie oprócz tradycyjnej kuchni indyjskiej można spróbować dań chińskich i tajskich.

http://www.restauracjamantra.pl

Portal Kobieta wie lepiej

Portal Kobieta wie lepiej

Portal Kobieta wie lepiej powstał bo..... bo wiadomo, że kobieta wie lepiej i już:)

Docieramy do Pań w różnym wieku, z różnymi poglądami. Do tych pracujących i do tych, które swoje szczęście odnajdują w zaciszu domowym. Do matek i nastolatek, babć, teściowych i szefowych. Szeroki zakres tematyczny, od mody i urody po hobby pozwala każdej z nas znaleźć coś dla siebie. Gwarantujemy miłą i kulturalną atmosferę, możliwość swobodnego wypowiadania się pod artykułami oraz na forum. Każdego nowego Czytelnika serdecznie przyjmiemy i sprawimy, by poczuł się jak w domu.

Jednocześnie zachęcamy do tworzenia artykułów z interesujących Was dziedzin. Może (nie)spełnione marzenia o pisarstwie w końcu się ziszczą?
Więcej na:

www.kobietawielepiej.pl

Asia Dream Trips

Asia Dream Trips Butik Podróżniczy

Asia Dream Trips Butik Podróżniczy, który narodził się z marzeń i dzis spełnia marzenia innych o podróżowaniu w najdalsze zakątki świata.

www.asiadreamtrips.com

RADHASHOP

RADHASHOP

RADHASHOP powstał jako efekt wieloletnich podróży do Indii. W krótkim czasie stał się jednym z najbardziej popularnych sklepów internetowych z artykułami indyjskimi, w szczególności bliski wielbicielom kina Bollywood.

www.radhashop.pl

RADHAHOME

RADHAHOME

Kolejny projekt to RADHAHOME. Sklep z artykułami do wystroju wnętrz skierowany dla osób ceniących oryginalność i tych, którzy jeszcze nie zetknęli się z Orientem.

www.radhahome.pl

Haircology

Haircology

Haircology to pierwszy w Polsce organiczny fryzjer. „Dajemy radości i piękno odpowiedzialnie”- to nasza obietnica, którą składamy naszym klientom. Wszystkie kosmetyki używane w Haircology są oparte o naturalne składniki pochodzące z ekologicznych upraw. Na miejscu fryzjerzy przygotowują EKO - maski odżywcze do włosów i wykonują oryginalne masaże regenerujące i stymulujące cebulki włosowe. W naszej ofercie najlepsze jest TO, CZEGO W NIEJ NIE MA: konserwantów, takich jak parabeny i formalina, PEG, pochodnych ropy naftowej, takich jak parafina, silikonów, SLS i SLES, syntetycznych substancji zapachowych. Wnętrze urządzono z materiałów powtórnie przetworzonych zgodnie z zasadą 3R reduce, reuse, recycle, czyli ograniczaj, wykorzystuj ponownie i przetwarzaj.

http://www.haircology.pl

Elite Partners

Kancelaria  edukacyjno-doradcza ukierunkowana na edukację polskich i zagranicznych  inwestorów.
Elite Partners to bogate doświadczenia i najwyższe wartości na rynku finansowym. Firma specjalizuje się w inwestycjach w sztukę. W oparciu o umowę ze  szwedzkimi galeriami sztuki,  Elite Partners współpracuje  ze  światowej sławy rzeźbiarzami, których dzieła zdobią wystawy na wszystkich kontynentach. Rzeźby z kolekcji jej artystów, oprócz ekskluzywnych posiadłości prywatnych kolekcjonerów, można spotkać  także w Białym Domu i w wielu muzeach na całym świecie.

http://www.elitepartners.pl

MADE IN AZJA

Festiwal Kultury Azjatyckiej MADE IN AZJA na Uniwersytecie Gdańskim to interdyscyplinarny projekt, który poprzez wydarzenia z dziedziny kultury i nauki pragnie przybliżyć fenomen i piękno krajów azjatyckiego kontynentu. Druga edycja festiwalu to okazja  do zagłębienia się w kulturze Indii.

http://www.madeinazja.ug.edu.pl/

Biblioteka Główna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Biblioteka Główna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, jako biblioteka naukowa szkoły wyższej, współdziała ze środowiskiem Uczelni w celu realizacji jej zadań dydaktycznych i naukowo-badawczych na najwyższym poziomie.
 Misją Biblioteki jest stworzenie odpowiedniego warsztatu badawczo-edukacyjnego stosownie do zmieniających się potrzeb studentów i kadry naukowo-dydaktycznej GUMed.

http://biblioteka.gumed.edu.pl/

RemediuM

RemediuM to pismo studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.  Jego początki sięgają 2006 r. W obecnej formie wydawane jest regularnie od stycznia 2011 r. Ukazuje się co 2, 3 miesiące, jako dodatek do Gazety AMG. Pismo jest bezpłatnie i można je znaleźć w głównych miejscach na terenie GUMed-u, UCK i Wydziału Biotechnologii. Każdy numer można pobrać ze strony internetowej www.remedium.gumed.edu.pl lub przeglądać na Facebooku (www.facebook.com/remedium.gumed)

http://www.remedium.gumed.edu.pl/14465.html

 

Med Spa Medycyna estetyczna

Klinika medycyny estetycznej, prowadzona przez Panią dr Izabelę Kobylińską. Prowadzi liczne szkolenia praktyczne i teoretyczne dla lekarzy, m.in. w zakresie mezoterapii, zastosowania toksyny botulinowej (Botoxu), wypełniaczy oraz laseroterapii.

Jest konsultantem firm farmaceutycznych produkujących dermokosmetyki.

Medycyną estetyczną zajmuje sie od kilkunastu lat, zdobywając doświadczenie kolejno w USA , Europie Zachodniej i w Polsce.

W USA odbyła kilkuletnią praktykę w Klinice Chirurgii Plastycznej ,San Francisco , California.

http://www.medspa.pl/

 

Centrum zdrowego odchudzania

Centrum Zdrowego Odchudzania Sylwetka w Sopocie zaprasza  na specjalistyczne ćwiczenia odchudzające, aerobowe, na piłkach, przyrządach, taneczne, aqua aerobik i nordic walking.

Indywidualnie dobieramy diety, udzielamy konsultacji żywieniowych i porady dietetyczne dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Szukaj nas odchudzanie Gdynia, odchudzanie Gdańsk, odchudzanie Sopot i odchudzanie Trójmiasto.

http://www.twojasylwetka.pl/

 

 

Haircology

Południk 18 Cafe & Tea

Południk 18 Cafe & Tea to herbaciarnio-kawiarnia położona w samym sercu gdańskiego Starego Miasta?. Tu każdy znajdzie coś dla siebie - niezależnie od tego czy chce tylko wypić kawę bądź herbatę delektując się wyśmienitym ciastem domowego wypieku lub wspaniałym deserem owocowo-lodowym, skosztować regionalnego piwa lub wina, czy po prostu chce posłuchać o podróżach a może nawet samemu o nich opowiedzieć.

www.poludnik18.pl

Nasze działania mogą Państwo wesprzeć dokonując wpłaty na nr konta: 82 1540 1098 2095 9113 3438 0003