Wolontariat społeczny

Wolontariat społeczny

Praca wolontariusza jest działaniem o  najwyższej wartości, jaką można świadczyć na rzecz drugiego człowieka. W Indiach ludzie rodzą się i umierają na ulicach, a skala problemu woła o pomoc do wszystkich krajów świata.

Ośrodki pomocy, sierocińce i inne placówki społeczne są przepełnione i potrzebują dodatkowych rąk do pracy. Teraz i Ty możesz zaangażować się w pomoc ludziom żyjącym na ulicach i w sierocińcach dbając o podstawowe potrzeby życiowe podopiecznych. Jest szereg zajęć, które możesz
wykonywać, by dać innym usmiech i poczucie człowieczeństwa. Plastyka, muzyka, nauka języja angielskiego, wspólne zabawy na wolnym powietrzu, przygotowanie śniadania, czy choćby wspólna rozmowa. Możesz też wykorzystać własne umiejętności i talenty i dać innym cenne doświadczenia.

W wolnym czasie proponujemy Ci udział w warsztacie kulinarnym organizowanym i prowadzonym przez zaprzyjaźnionych hinduskich kucharzy, którzy pokażą Ci skryte tajemnice kuchni keralskiej.

Ucz się, zwiedzaj i pomagaj z nami!

Chcesz poznać szczegóły i termin  wyprawy napisz do nas fundacja@globallanguage.pl

Zasady i wkład własny

Fundacja Global Language jest organizacją, która nie otrzymuje wsparcia finansowego od sponsorów, nie uzyskała środków z instytucji publicznych i nie ma statutu OPP, czyli nie pobiera od darczyńców 1 procenta. Organizacje, z którymi pracujemy nie dysponują budżetami na organizację projektów międzynarodowych, a wolontariat zagraniczny jest dla nich szansą na poprawę sytuacji  milionów ludzi.

Aby skutecznie i bezpiecznie realizować nasze programy niezbędny jest Twój wkład własny.

Organizacja, koordynacja i zapewnienie bezpieczeństwa za granicą generuje bardzo wysokie koszty. Ale wolontariat to nie tylko praca, ale inwestycja w siebie, swoją przyszłość zawodową, perełka w CV oraz nabywanie bezcennego doświadczenia i bogactwo wartości a także możliwość poznawania świata, nowych kultur, religii i zwyczajów.

Wkład własny zależy od długości projektu, programu, zakresu prac i wynosi już od 2.900,00 PLN

Opłata zawiera  organizację projektu, zakwaterowanie u dokładnie wyselekcjonowanych rodzin lub w organizacjach pozarządowych, śniadania, stałego polskiego opiekuna, szkolenie wstępne, ubezpieczenie, transfery z/na lotniska, monitoring i możliwość udziału w wybranym warsztacie organizowanym przez niezależną firmę (np. kulinarny, fotograficzny, nauka języka hindi, szkolenie wizażu i stylizacji)

Nasze działania mogą Państwo wesprzeć dokonując wpłaty na nr konta: 82 1540 1098 2095 9113 3438 0003